«Складання конструкцій з конструктора «Умілі ручки»

21 жовтня відбулося заняття "Складання конструкцій з конструктора «Умілі ручки»" соціального проекту «БЕБІ-СІТТЕР». Наймолодші користувачі дитячої бібліотеки складали різні конструкції з конструктора.

 

Заняття було проведено з групою дітей від 1 до 3 років «Бібліопізнайки». Юні «пізнайки»  проявили інтерес до складання конструктора та виявили свою фантазію, розвиток творчих можливостей та здібності у виготовленні різних фігур.

Виготовлення вітальної листівки до Дня захисника Вітчизни

8 жовтня відбулося заняття соціального проекту «БЕБІ-СІТТЕР». Цього разу діти власноруч виготовляли листівку, щоб привітати дідуся, тата чи брата з Днем захисника Вітчизни, яке святкуватиме 14 жовтня.

Юні читачі талановито проявили свою творчість та майстерність у виготовленні листівки. 

Ігрове заняття "Відгадай загадку"

13 липня в бібліотеці-філії № 6 для дітей, відбулося перше заняття  соціального проекту Бібліоняня «БЕБІ-СІТТЕР» під назвою «Відгадай загадку».

Заняття було проведено з першою групою дітей від 3 до 6 років «Бібліочомусики». Юні читачі виявили неабияку активність, розгадуючи загадки, прослухавши цікаву інформацію про різних тваринок, а ще розповіли про своїх домашніх улюбленців. Діти та батьки провели разом весело час та з нетерпінням чекають наступного заняття.

 

Відкриття проекту «БЕБІ-СІТТЕР»

В рамках реалізації Стратегії розвитку галузі культури міста Кам’янця-Подільського до 2020 року «Культурна столиця Поділля» 1 липня в бібліотеці-філії № 6 для дітей стартував соціальний проект Бібліоняня «БЕБІ-СІТТЕР». Це нова бібліотечна послуга, спрямована на залучення дітей і батьків до бібліотеки. Цей проект – це чудова нагода для дитини навчитися нового та корисного, взяти участь у цікавих майстер-класах, іграх, поспілкувалася з однолітками, а батькам – додасть більше можливості познайомитися з літературою з виховання дітей у родині. Проект розрахований на дві вікові категорії: «Бібліопізнайки» від 1 року до 3 років та «Бібліочомусики» від 3 до 6 років.

Під час урочистого відкриття відбулось знайомство з дітьми, створених груп, які продекламували вірші. Цікавим доповненням стала вікторина на питання якої з захопленням відповідали як діти так і батьки.

З музичними номерами виступила читачка бібліотеки, учениця 3 класу НВК № 9 Анастасія Весна. А на завершення юні читачі переглянули лялькову виставу «Коза Дереза». 

Наші партнери

Яндекс.Метрика