Престижні літературні премії

 

Друзі! Як ви гадаєте: що треба для того, аби стати відомим письменником?    

Перш за все, слід написати літературний твір.    

Потім треба його надрукувати і презентувати його читачам. Але це зовсім не означає, що відтепер письменник одразу стане дуже знаменитим. Зовсім ні!    

Досягнути певного визнання можна лише з часом: талантом, кропіткою працею. Одним із шляхів наближення до титулу «відомий письменник» може стати отримання якоїсь літературної премії або перемога у літературному конкурсі.    

На жаль, сьогодні в нашому світі діє таке неписане правило: чим більше титулів та нагород отримує літератор, тим більш охочіше його книжки друкують, читають та розкуповують.    

Але преміями не нагороджують абикого. Премії - це визнання письменницького таланту. Та й самі літературні премії бувають різні: міжнародні, державні, обласні, районні тощо. І досягти вищої літературної сходинки – мрія кожного письменника.    

В Україні щорічно вручається близько двох десятків премій, так чи інакше пов’язаних з літературною та письменницькою діяльністю.    Більшість із них носять імена найвідоміших українських письменників: Тараса Шевченка, Лесі Українки, Миколи Гоголя, Володимира Сосюри, Василя Стефаника.    

Тож давайте познайомимося з деякими найпрестижнішими літературними преміями України і світу, які відкрили, відкривають, і надалі будуть відкривати нам нові імена письменників, які згодом стануть відомими і славетними.

Наші партнери

Яндекс.Метрика