Перший урок у бібліотеці

    2 вересня з нагоди Дня знань до бібліотеки завітали учні 6-А класу ЗОШ №8. Вони мали змогу прослухати онлайн-трансляцію "Всеукраїнського телевізійного Шевченківського уроку"а після закінчення уроку діти ознайомилися з творами поета Т.Г.Шевченка, які були представлені на виставці в бібліотеці.

 

Куточок читачів книги «Щоденник Славка Хоробрика»

Літературний персонаж Славко Хоробрик не лише став офіційним дитячим символом міліції України, а й визнаний найкращим  соціальним проектом нашої держави.

Презентації та цікаві зустрічі з дітьми правоохоронці Хмельниччини проводять по всій державі. Чи варто казати, що літературно-міліційний десант вже побував не в одному райцентрі Хмельниччини.

Цей хлопчик - майбутній міліціонер вже добре відомий майже кожному школяру Хмельниччини. Учні знайомляться зі Славком під час зустрічей, де правоохоронці розповідають дітям про основи правової поведінки, проводять пізнавальні виставки зброї та спецзасобів, демонструють фізичні можливості людського тіла за умов дотримання здорового способу життя та, звичайно, презентують книгу «Щоденник Славка Хоробрика», написану Оксаною Радушинською.

9 листопада 2012 року Хоробрик завітав і у м. Кам’янць-Подільський де відбулося велелюдне свято “Славко Хоробрик збирає друзів” у межах якого відбулася презентація книги видавництва Старого Лева “Щоденник Славка Хоробрика”. Авторка книги закликала усіх присутніх дітей не полінуватись і прочитати книгу, адже у ній є багато цікавого та корисного. Після цієї презентації, книга про майбутнього міліціонера, дісталась у дарунок і бібліотеці-філії № 6 для дітей. Так як учні 3-4 класів із задоволенням читали книгу, через деякий час проведено обговорення книги. Деякі читачі, розпочали та продовжують спілкуватися з письменницею через електрону адресу, тому вони не хочуть зупинятися на осягненому.

 В читальному залі бібліотеки для дошкільнят та учнів 1-4 класів нещодавно створений куточок «Славко Хоробрик збирає друзів» за сприяння начальника міськвідділу Юрія Дахно та  його речниці   Наталії Касапчук.

Пані Наталя поспілкувалась із учнями четвертого класу ЗОШ№5, саме вони були присутні під час відкриття куточка. Більшість дітей вже прочитали книгу про Славка і рекомендували її своїм друзям. В дружній атмосфері гостя разом з дітьми поговорила про прочитану книгу та правила безпечної поведінки. Учні пообіцяли виготовити власноруч цікаві вироби та доповнити ними куточок Славка.

Наші партнери

Яндекс.Метрика