«Спортивний калейдоскоп»

Всі ми знаємо,що рух-це життя. З моменту, як народилася дитина, мама займається з нею зарядкою та гімнастикою. Подорослішав,дитина сама обирає,займатися їй спортом чи ні. Добре, якщо батьки та дитина знайдуть спільну мову в цьому питанні. Можливо,саме ця дитина досягне великих успіхів у спорті і прославить країну на весь світ. Недарма кажуть: «В здоровому тілі – здоровий дух!»

Тому 17 вересня в бібліотеці-філії № 6 для дітей була проведена вікторина з використанням мережі Інтернет. Учні 1-В класу ЗОШ №5 з захопленням приймали участь, відповідали на запитання, а також у рубриці «Чи знаєш ти?» дізнавалися багато цікавого про Олімпійські ігри, коли виникла гра хокей, коли був створений футбольний м’яч, в якій країні започаткований баскетбол.

Після цієї зустрічі діти зрозуміли, що потрібно виховувати у собі самостійність, сміливість, бажання займатися фізичними вправами та різними видами спорту, отримувати задоволення від цих занять.

Виходячи з цього, можна сказати, що спорт - це велика,потужна сила, яка зближує людей, дарує радість спілкування,здоровя. Займайтеся фізкультурою і спортом, щоб здоровя вистачило нам на 100 років вперед.

«Книга незвичайна – книга віртуальна»:

екскурсія до пункту доступу до мережі Інтернет

17 вересня 2014 року в бібліотеці-філії №6 для дітей, користувачі молодшого віку мали змогу ознайомитись з безкоштовною послугою у бібліотеці - пункт доступу до мережі Інтернет.

Учні СЗОШ № 5, 2-В класу разом з класним керівником Ольгою Миколаївною Ратушняк завітали до бібліотеки.

Бібліотекар розповіла про послуги, які надає наша бібліотека, можливість скористатися вільним доступом до мережі Інтернет, а також відшукати потрібну інформацію чи навіть прочитати невеличкий твір на допомогу шкільній програмі.

Дітям було запропоновано початкові навички користування зокрема комп’ютером, мережею Інтернет, але як виявилось діти досить обізнані і допитливі у цій справі.

Віртуальна подорож була цікавою, адже сторінками Інтернету вони переглянули безліч цікавої інформації, зокрема про власний сайт нашої бібліотеки, також сайт своєї рідної школи та інше.

Гарні враження, чудовий настрій і головне бажання ще раз завітати у бібліотеку та скористатися нашими послугами було заключним етапом зустрічі з школярами. Юні користувачі були задоволені таким переглядом інформації у стінах дитячої бібліотеки.

«Незнаний Коцюбинський»

літературний конкурс

          Є люди, яких Бог посилає на Землю, щоб своїм сяйвом освітити дорогу іншим, щоб залишити сутність, до якої постійно звертаються у різні епохи цілі покоління, шукаючи момент національної істини. Такою людиною є Михайло Коцюбинський.

     До відзначення 150-річчя від дня народження М. Коцюбинського, 18 вересня 2014 року був проведений літературний конкурс «Незнаний Коцюбинський» для учнів 6 класу ЗОШ-інтернату №2.

Метою заходу було розповісти дітям про життєвий і творчий шлях письменника як одного з найталановитіших в українській літературі, розкрити світоглядні позиції як українського митця-патріота й гуманіста; допомогти усвідомити, що оптимізм і життєствердження — важливі духовні цінності буття людини; викликати інтерес до творчості письменника.

    Дітям був продемонстрований фільм про музей М. Коцюбинського у м. Вінниця. Також проведена вікторина під назвою «Незнаний Коцюбинський», в якій діти поділились на дві команди, та продемонстрували чудові знання по творчості письменника.

 

«Дорожні знаки та їх групи»

гра-вікторина

24 вересня 2014року на абонементі молодшого відділу відбулася гра-вікторина «Дорожні знаки та їх групи».

Відомо всім, що найдорожчий скарб людини - це її власне життя і здоров'я. Необережність на вулиці часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а й навіть життя. Тому треба всім дотримуватися певних правил до­рожнього руху.Щоб бути грамотним на дорозі, без якої сьогодні не прожити нікому, щоб жити у безпеці, треба добре вивчити дорожню азбуку - це дорожні знаки, їх є багато і вони різні. Але всі дорожні знаки застерігають кожного з нас від небезпеки на дорозі.

Вихованці ЗОШ–інтернату №2 брали активну участь у заході, відповідали на запитання гри-вікторини . Клас був поділений на команди, кожна команда по черзі відповідала на запитання бібліотекаря і отримувала зароблений бал. Перемогла звичайно дружба. До заходу була підготовлена книжкова поличка «Будь уважний на дорозі».

Заключне слово бібліотекаря спонукало до підведення підсумків та побажання кожному юному знавцю правил дорожнього руху особливої уваги і безпеки на дорозі.

«Тиждень добра і милосердя»

24 вересня 2014 року в бібліотеці-філії №6 для дітей, користувачі молодшого віку, прийняли участь в акції «Тиждень добра і милосердя». В рамках цього тижня в дитячій бібліотеці пройшов захід «Доброта очима дітей».

Бути добрим допомагає краще спілкуватися з іншими, бути більш відданими та позитивно впливати на життя інших. Доброта живе в наших серцях, і якщо деякі люди добрі від природи, то для всіх інших це те, що ми можемо розвивати за власним вибором.

Учасниками заходу були  учні 4 класу Кам'янець-Подільської ЗОШ-інтернат №2. Діти спочатку обговорювали такі хвилюючі теми, як добро і зло, дружба з однолітками, мир на всій землі. Бібліотекар у цікавій формі ставила питання учням, а вони розповідали про власні добрі справи та вчинки. Після чого юні користувачі дитячої бібліотеки проявили свої таланти за допомогою малюнка на асфальті. Творчість юних талантів була необмежена: «Твори добро»,«Добро починається з тебе», «Ми за мир», «Мир на всій планеті» ,«Україна - вільна країна» та ін.

Враження та емоції юних дарувань були чудові і вони вирішили  взяти додому цікаві книги, які ще не встигли прочитати у дитячій бібліотеці. Сподіваємося, що у наших дітей з`явиться потреба робити кожен день добрі справи для своїх друзів, своєї сім`ї, для тих, кому потрібна сьогодні допомога. І нехай тиждень закінчився, а добрі справи та люди, які їх роблять ніколи про них не забувають і роблять їх впродовж всього життя!

«Поет всеперемагаючого оптимізму»

літературно-краєзнавча експедиція

        24 вересня 2014 року в бібліотеці-філії №6 для дітей відбувся масовий захід, присвячений 110-річчю від дня народження Миколи Бажана. На заході були присутні учні 5-Б класу СЗОШ №5.

       Метою заходу було розповісти про життєвий і творчий шлях письменника, а також відкрити деякі цікаві факти з його дитинства. Під час краєзнавчої-експедиції школярі мали можливість переглянути презентацію «Поет всеперемагаючого оптимізму» - про життя, творчість, наукову і громадську діяльність великого поета, перекладача та філософа.

       На завершення з дітьми була проведена вікторина, яка мала назву «Незнаний Бажан». Діти із задоволенням давали відповіді на запитання.

 

 

Наші партнери

Яндекс.Метрика