"Новорічні майстри"

конкурс новорічних іграшок

Напередодні новорічних свят у бібліотеці-філії для дітей №6 пройшов конкурс новорічних іграшок «Новорічні майстри». На захід були запрошені учні 6 класу, НВК №8.

Діти з задоволенням виготовляли власноруч різні новорічні іграшки, зокрема ялинки, сніговички, снігурки та діди морози , також новорічні гірлянди. А дві дівчинки – Тетянка Семененко та Віка Чорнописька виготовили листівки з побажаннями добра і миру в Новому році для воїнів АТО.

Добрі дитячі справи і побажання завершили конкурс новорічних іграшок.

«Через поле, через гай, до нас йде Миколай»

фольклорна мозаїка 

19 грудня відзначають день Святого Миколая — покровителя всіх дітей і знедолених. У народі день Миколи, зимовий Миколай — це день святкування та вшанування пам'яті Святого Миколая у католиків та православних. Свято вважається одним із найбільш шанованих у православному світі.

18 грудня 2014 року відбулася фольклорна мозаїка «Через поле, через гай, до нас іде Миколай». Учасниками заходу були учні 2-В класу, НВК №8, в тому числі діти-переселенці із східних областей.

Основною метою заходу було залучити дітей за допомогою книги до традицій нашого народу, зокрема розкрити значимість свята Миколая для дітей як приклад доброти, людяності, щирості, допомоги ближньому.

Фольклорна мозаїка розпочалась із вступного слова бібліотекаря про свято Миколая та відомої усім дітям пісні «Ой, хто, хто Миколая любить…» Далі юні користувачі самі залучились до свята: виступали у ролях, цитували вірші,співали пісні, презентували свої малюнки про Миколая, відповідали на запитання міні-вікторини «Що ти дізнався цікавого про Миколая?»

До заходу була підготовлена книжкова поличка «Все про свято Миколая».

Піднесений настрій юних користувачів, щирі посмішки, святкова атмосфера - все сприяло до підведення підсумків заходу та побажання гарних новорічних свят.

 

Щиро вітаю Вас із

Святим Миколаєм!

Нехай Миколай принесе до Вашої хатини

мир і щастя у родину!

Щоб в житті усе велося

і добро щодня лилося.

Щоб від цього дня Миколи

жили Ви в добрі й любові.

Щоб не знали ні біди, ні горя

у бурхливім життя морі.

Щоб пишався вами рідний край,

а найбільше - Миколай.

 

«Один вдома»

сторінка безпеки 

16 грудня в бібліотеці-філії № 6 для дітей була проведена сторінка безпеки «Один дома» з учнями 1-А, 1-Б класів ЗОШ № 5.

Метою заходу навчити та перевірити знання учнів аргументувати необхідність безпечної поведінки для збереження життя й здоров’я; спонукати школярів до виконання правил безпечної поведінки в дома; виховувати відповідальність за свої вчинки.

Під час заходу було проведено інформаційну хвилинку, особливу увагу приділялося, як поводитись з газо- та електроприладами; розглядалися різні ситуації поводження дітей коли вони залишаються одні дома «чужа людина», «кухня», «ванна кімната», «вікно» та інші; вікторина «Батьків немає дома» пройшла, як закріплюючий матеріал, а також порозважалися віршиками «Правила безпеки вдома».

Наприкінці заходу відбувся показ лялькової вистави «Пригоди у новорічному лісі», як привітання з святом Святого Миколая.

"Права і обов'язки неповнолітніх"

зустріч з працівником кримінальної міліції

Правова освіта та правове виховання молоді в дусі поваги до закону завжди були пріоритетними державними завданнями. Такими вони залишаються в даний час і будуть такими в майбутньому. Цей підхід диктує сьогодення. Ми не можемо не помічати того, що серед значної частини молоді відбувається перерозподіл моральних, правових, культурних цінностей, в тому числі іншою стає мотивація щодо навчання та праці.

Напередодні, всесвітнього дня захисту прав людини, який відзначається 10 грудня, користувачі дитячої бібліотеки №6, учні 9-А класу ЗОШ №5 зустрілися з оперуповноваженим кримінальної міліції у справах дітей майором Марущак Дмитром Анатолійовичем. Під час зустрічі тема якої була «Права і обов’язки неповнолітніх» діти з цікавістю слухали розповідь майора про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх дітей. Дмитро Анатолійович з задоволенням відповідав на всі запитання, які виникли у учнів під час бесіди.

«Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай»

рольова гра 

Конвенція ООН про права дитини набула чинності в Україні з 27 вересня 1991 року і з цього часу є частиною національного законодавства.

8 грудня в бібліотеці-філії №6 для дітей пройшла рольова гра «Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай». На захід було запрошено майора міліції, помічника начальника відділу міліції – Наталію Касапчук.

Основною метою заходу було спонукати юних кам’янчан  до правових дій у відносинах з однолітками, навчити правильно реалізовувати свої права, виховувати в дитини почуття відповідальності за власні вчинки та застерегти від необачних вчинків та злочинів.

Захід був проведений спільно з класним керівником СЗОШ №5, 1-В класу Оленою Арбузовою.

Діти брали активну участь у обговоренні своїх прав та обов’язків, відповідали на запитання бібліотекаря, спілкувалися з Наталією Леонідівною, розповідали  про власні вчинки з життя, навчились творити добро і застерігати інших від злочинів. Книга Оксани Радушинської «Щоденник Славка Хоробрика» вкотре стала приводом для обговорення важливих питань у правових відносинах дітей як з дорослими, так і з однолітками. Ще однією темою для обговорення стала безпека дорожнього руху, діти навчились за допомогою розповіді майора міліції правильно поводитись на вулиці.

До заходу була підготовлена книжкова поличка «Твої права та обов’язки».

Окрема подяка помічниці начальника міськвідділу міліції Наталії Касапчук за тісну співпрацю з нашою бібліотекою.

«Мистецтво гречності»

експрес - тренінг

4 грудня 2014р. в бібліотеці-філії №6 відбувся експрес-тренінг «Мистецтво гречності». На ньому були присутні учні 7-А класу НВК №8.

Під час тренінгу, на якому бібліотекар пропонував різні моделі ситуацій, учні мали змогу навчатися використовувати слова ввічливості у спілкуванні, удосконалювати манеру поведінки у суспільстві та розвивали вміння виправляти свої помилки.

Під час заходу була представлена книжкова поличка «Етикет– як мистецтво гречності».

Наші партнери

Яндекс.Метрика