Куточок читачів книги «Щоденник Славка Хоробрика»

відкрили в дитячій бібліотеці-філії №6

Літературний персонаж Славко Хоробрик не лише став офіційним дитячим символом міліції України, а й визнаний найкращим соціальним проектом нашої держави.

Презентації та цікаві зустрічі з дітьми правоохоронці Хмельниччини проводять по всій державі. Чи варто казати, що літературно-міліційний десант вже побував не в одному райцентрі Хмельниччини.

Цей хлопчик - майбутній міліціонер вже добре відомий майже кожному школяру Хмельниччини. Учні знайомляться зі Славком під час зустрічей, де правоохоронці розповідають дітям про основи правової поведінки, проводять пізнавальні виставки зброї та спецзасобів, демонструють фізичні можливості людського тіла за умов дотримання здорового способу життя та, звичайно, презентують книгу «Щоденник Славка Хоробрика», написану Оксаною Радушинською.

9 листопада 2012 року Хоробрик завітав і у м. Кам’янць-Подільський де відбулося велелюдне свято «Славко Хоробрик збирає друзів» у межах якого відбулася презентація книги видавництва Старого Лева «Щоденник Славка Хоробрика». Авторка книги закликала усіх присутніх дітей не полінуватись і прочитати книгу, адже у ній є багато цікавого та корисного. Після цієї презентації, книга про майбутнього міліціонера, дісталась у дарунок і бібліотеці-філії № 6 для дітей. Так як учні 3-4 класів із задоволенням читали книгу, через деякий час проведено обговорення книги. Деякі читачі, розпочали та продовжують спілкуватися з письменницею через електрону адресу, тому вони не хочуть зупинятися на осягненому.

В читальному залі бібліотеки для дошкільнят та учнів 1-4 класів нещодавно створений куточок «Славко Хоробрик збирає друзів» за сприяння начальника міськвідділу Юрія Дахно та  його речниці Наталії Касапчук. 

Пані Наталя поспілкувалась із учнями четвертого класу ЗОШ№5, саме вони були присутні під час відкриття куточка. Більшість дітей вже прочитали книгу про Славка і рекомендували її своїм друзям. В дружній атмосфері гостя разом з дітьми поговорила про прочитану книгу та правила безпечної поведінки. Учні пообіцяли виготовити власноруч цікаві вироби та доповнити ними куточок Славка.

Диспут «Вона + він =?»

Підлітковий вік, це один із найцікавіших і дуже важливих періодів у житті – період, коли людина стає дорослою. Під впливом статевих гормонів тіло починає змінюватися. Разом з ним змінюється психіка, бажання, інтереси, захоплення.

Це період, коли в життя входять нові звички і заняття, це період нових зустрічей та знайомств. Але, крім радості, в цей час можна зустрітися і з прикростями та неочікуваними проблемами. Щоб цих прикростей було як найменше, підліткам необхідно багато чого дізнатися.

Тому 17 жовтня в бібліотеці – філії №6 для дітей спільно з Кам’янець-Подільський міським Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся диспут «Вона + він =?» з учнями - користувачами 9-А класу НВК №8, класний керівник якого Назарова Ірина Олегівна

Усе життя людей побудовано на взаємних стосунках (між рідними, між друзями, колегами тощо). Найскладнішими є стосунки між чоловіком та жінкою. За своїм змістом вони можуть бути різними: ділові, дружні, статеві, що знаходить прояв у таких формах відносин, як співпраця, дружба, закоханість, кохання.

Міжособистісні відносини підлітків будуються в момент їх психо - емоційних змін. Підлітковий вік характеризується скасуванням раніше усталених правил поведінки і придбанням нових рис характеру і соціальних норм. Дитина починає усвідомлювати свою приналежність до світу дорослих, межі суспільства розширюються, з’являється усвідомлення себе і свого "Я", починається самоактуалізація.

Це і багато ще інших питань обговорювалось спеціалістом центру В. Поліщуком з дев’ятикласниками.

Під час заходу був проведений бібліографічний огляд художньої літератури, в якому була висвітлена література з питань взаємовідносин між підлітками, дружба, перше кохання. 

Наприкінці заходу було організовано дружнє чаювання.

Наші партнери

Яндекс.Метрика