«Юні, творчі, талановиті»

ярмарок захоплень

24 жовтня 2014 року в дитячій бібліотеці №6 відбувся ярмарок захоплень «Юні, творчі, талановиті». Василь Сухомлинський велику увагу в навчально-виховному процесі приділяв творчості. У своїй книжці «Серце віддаю дітям» він писав: «Творчість відкриває в дитячій душі ті куточки, в яких дрімають джерела добрих почуттів» і намагався до творчої праці прилучити кожного учня.

Творчі та талановиті користувачі нашої бібліотеки з захопленням продемонстрували свої твори для всіх присутніх та прийняли участь у виготовленні власних витинанок. Найкращими були відзначені роботи Захара Голоскевича, учня НВК №16, 6-Б класу, а саме малюнки: «Осінній пейзаж», «Кам᾽янецькі візерунки», «Старий замок»; Діани Цегельник, учениці ЗОШ №2, 9 класу «Мій рідний край», «Музика квітів», «Козацькій славі жити у віках», а також її роботи з модульного орігамі. Зворушливо звучала патріотична композиція у виконанні Володимира Соболевського ЗОШ №6, 7-Б класу та лірична мелодія на скрипці Олександра Куртика СЗОШ №1, 7класу.

До заходу була підготовлена та представлена книжкова поличка: « Дитячі руки не знають скуки».

Після презентації учнями своїх робіт, було проведено майстер-клас по виготовленню витинанок майстрами-викладачами з художньої школи Тетяною Щербиною та Іриною Белік. На захід були запрошені учні 6-А класу СЗОШ №5, класний керівник якого є Людмила Боднарчук.

 

І. Гете писав: «Хто народжений з талантом і для таланту, той знаходить у ньому своє краще існування». 

«Здорові діти – майбутнє нації»

урок здоров’я

Здоров’я — розкіш для людини,

найбільша цінність у житті.

Як є здоров’я день при днині,

можливість є йти до мети.

Тоді є радість, щастя, диво,

краса у крапельці роси.

Тоді людина йде щасливо

серед безмежної краси.

 

21 жовтня 2014 року в бібліотеці-філії №6 для дітей  пройшов урок здоров’я «Здорові діти – майбутнє нації». Захід присвячений до року медицини і здоров’я в рамках державної програми «Здорова нація – здорова держава». Тому основною метою заходу було розвиватибажання у дітей вести активний спосіб життя, берегти і зміцнювати здоров'я, виховувати гарні звички, які допоможуть зміцнити здоров’я, прищеплювати інтерес до занять фізкультурою і спортом.

Учні СЗОШ №5, 2-а класу приймали активну участь у заході, відповідали на питання міні-вікторини «Що ти знаєш про здоровий спосіб життя?», цитували поезії про здоров’я. Разом з бібліотекарем засвоїли основні правила застереження від хвороб, шкідливих звичок, закріпили основи правильного харчування і раціону молодшого школяра.

До заходу була підготовлена книжкова поличка «Збережемо здоров’я змолоду».

Заключне слово бібліотекаря спонукало до підведення підсумків та побажання кожному вести здоровий спосіб життя та зберегти своє здоров’я на довгі роки.

 

«Здоров'я набагато більше залежить від наших звичок і харчування, аніж від лікарського мистецтва» (Джон Леббок).

7 жовтня у Районному центрі культури і мистецтв "Розмай" пройшов відбірковий тур обласного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні та поезії "Все пам'ятає батьківська земля".

 

Олексій Андрухов, користувач бібліотеки – філії №6 для дітей, продекламував вірш Марини Мазур «І він упав…».

«Всі професії хороші – вибирай на смак»

Рольова гра

        Сучасні діти майже нічого не знають про професії людей, більшість учнів не знають навіть про професії своїх батьків Діти не замислюються про те, яка складна праця в будь-якій професії, як люди різних професій допомагають у житті кожній людині, як багато професій співпрацюють - не можуть існувати одне без одного і т. п. Незнання, нерозуміння призводять до зневажливого ставлення до людей «непрестижних професій», недбале ставлення до речей, до їжі - а це праця людей, бюджет сім'ї, економіка держави.

          Тому 2 жовтня в бібліотеці-філії № 6 для дітей пройшла рольова гра «Всі професії хороші – вибирай на смак» для учнів 2-Б класу НВК №8. Метою заходу познайомити з професіями людей, усвідомити їхню роль у суспільстві, що добробут нашої країни і всіх громадян примножується працею, навчити поважати людей праці.

       Розпочався захід з «Країни загадок», де діти відгадували професії, які в них описується; цікаво було слухати розповіді дітей про професії батьків. Учні, також прийняли активну участь у грі "Без труда нема плода", де кожна група змістовно підготувала доповіді про професії: лікаря, програміста, бібліотекаря, вчителя… Встигли й порозважатися в грі-пантоміма «Вгадай професію» (один учень задумує професію і показує її імітуючи рухами, інші учні відгадують, учень який відгадав продовжує гру). А на завершення зустрічі, учні привітали свою вчительку з наступаючим Днем вчителя.

 

Учителю! Вклоняємось доземно

Перед великим іменем твоїм.

Вже проростають ті маленькі зерна

Під поглядом, як серце, золотим.

Учителю! Ти - наче нездоланність,

Крізь все просієш іскру доброти,

Щоб засвітить у серденьку дитячім

Вогонь священний розуму й краси.

 

Наші партнери

Яндекс.Метрика