Літні читання "Канікули з книгою"

Піар-акція «Виходь у двір читати»

Дитина вчиться спочатку слухати книгу, потім перегортати сторінки, запам'ятовувати слова, які бачить або чує. Читання дає їй і багато чого іншого: можливість посміятися та поплакати разом, навчитися не розгублюватися в життєвих різноманітних ситуаціях - а це саме те, що кожна дитина повинна вміти.

Тому в рамках літніх читань 9 липня завідуючою бібліотекою-філією №6 Оленою Галенко та групою волонтерів своєї улюбленої бібліотеки у сквері «Гунські криниці» була проведена піар-акція «Виходь у двір читати». Під час цієї акції дорослим і дітям були розповсюджені рекламки з запрошенням відвідати бібліотеку. Волонтери Антоніна Підлісна та Гуменяк Дмитро читали вголос казки дошкільнятам, які гуляли у сквері з бабусями та батьками.

Таким чином кожна дитина має можливість долучитися до світових книжкових скарбів, що зберігає бібліотека, не тільки в стінах бібліотеки, але й перебуваючи на свіжому повітрі.

Перегляд та обговорення улюблених мультфільмів

«Мультяшне літо»

10 липня 2013 року в бібліотеці-філії №6 для дітей, користувачі молодшого віку під час літніх канікул не тільки цікавляться книгами, а й відвідують мережу Інтернет. Тому наймолодшим користувачам було запропоновано цілу низку цікавих і захоплюючих мультфільмів, після перегляду яких вони ділилися  враженнями та обговорювали цікаві моменти та головних героїв.

Зокрема, учні з різних шкіл, а саме НВК №3, 8 та ЗОШ №1, №5, категорія користувачів 3-4 класів переглянули такі мультфільми як: «Губка Боб», «Мадагаскар», «Ну, постривай», «Білосніжка та семеро гномів», «Мауглі», «Астерікс та Обеліск завойовують Америку», «Черепашки Нінзя», «Вінкс» та ін.

Діти не тільки уважно переглядали мультфільми, а й вносили свої враження від перегляду, а також порівнювали зміст схожих прочитаних книг у бібліотеці та переглянутих мультфільмів.

Враження та емоції переповнювали молодших користувачів дитячої бібліотеки і вони вирішили прочитати ще книги за сюжетами переглянутих мультфільмів, які ще не були прочитані ними.

Віртуальна подорож «Яскраві барви рідної землі»

18 липня 2013 року в бібліотеці-філії №6 для дітей, користувачі молодшого віку під час літніх канікул інтенсивно використовують Інтернет в межах своїх інтересів. Тому бібліотекарем молодшого відділу було запропоновано розширити інтереси наймолодших користувачів бібліотеки. Вибрана тема для перегляду є досить актуальною: «Яскраві барви рідної землі».

Дитячою аудиторією виявились учні з різних шкіл, зокрема, ЗОШ №5, 2, НВК №8, 3-4 класи.

Дітям було запропоновано переглянути низку фото, відео, інформації про наш край з описами рідного Поділля. Тобто подорож сторінками Інтернету в тих місцях рідної землі, де вони хотіли ще побувати.

Віртуальна подорож була цікавою, адже наш край, зокрема Поділля - це насичений культурний центр з багатьма визначними пам’ятками архітектури.

Перша зупинка відбулася в Хотині, що є неподалік від Кам’янця-Подільського, діти переглянули відому Хотинську фортецю, інші визначні місця цього містечка.

Друга подорож була до відомої своїм неповторним краєвидом Бакоти. Бакота знаходиться на Дністровському водосховищі. Живописні схили, хвойні ліси, мікроклімат створюють чудові умови для відпочинку і оздоровлення, особливо для дітей.

Наступна  подорож була спрямована до печери «Кришталева» у село Кривче Борщівського району Тернопільської обл. Печера Кришталева -це підземна перлина Поділля. Адже тут на шляху майже у 3 км. і 50 м. під поверхнею землі можна побачити чудові кам’яні витвори природи, кристали, величезні зали і сталактити. В с.Кривче є фортеця періоду XVII століття: дві кам’яні вежі при дорозі і мур між ними. Побачити фортецю можна навіть від входу до печери, достатньо подивитися на протилежну гору. Більшість туристів взагалі не знає, що тут, поряд є руїни цитаделі.

Гарні враження, чудовий настрій і головне бажання побувати в цих місцях - ось що стало заключним моментом подорожі по сторінках Інтернету. Юні користувачі були задоволені таким переглядом інформації у стінах дитячої бібліотеки.

Гра-подорож «Влітку книжка не відпочиває»

25 липня 2013 року в бібліотеці-філії №6 для дітей, користувачі молодшого віку під час літніх канікул відвідують мережу Інтернет, цікавляться книгами, а також  самостійно ремонтують пошкоджені книги.

Тому саме влітку, зокрема, учні з різних шкіл, ЗОШ №1, 2 та №5, категорія користувачів 1-4 класів спочатку читали улюблені книги, потім обговорювали разом з бібліотекарем головних героїв та цікаві уривки. До перегляду та читання були представлені спочатку казки різних народів, потім пригодницькі твори та література енциклопедичного характеру.

Після чого юні користувачі дитячої бібліотеки ще проявили бажання відремонтувати пошкоджені книжки, які потребують лікування.

Враження та емоції молодших користувачів дитячої бібліотеки були чудові і вони вирішили взяти додому цікаві книги, які ще не встигли прочитати у дитячій бібліотеці.

Наші партнери

Яндекс.Метрика