«Поділля – окраса і гордість нашого краю»

віртуальна подорож

Поділля, це наймальовничіший куточок України. Відомий своїми історичними подіями, пам’ятками архітектури, та природним ландшафтом. Поділля славиться такими містами і селами як: м. Кам`янець-Подільський, м. Хотин, с. Бакота, Жванець, Маліївці тощо.

15 липня 2014 року на абонементі 5-9 класів бібліотеки-філії №6 для дітей відбулась віртуальна подорож «Поділля – окраса і гордість нашого краю».

Під час віртуальної подорожі діти познайомились більш детальніше з наймальовничішими куточками Поділля, з його природничими парками, старовинними спорудами, неповторними краєвидами.  Адже цікава та захоплююча історія нашого краю. На завершення подорожі була запропонована вікторина під назвою «Подільські пам’ятки», у якій діти охоче прийняли участь та продемонстрували свої знання.  Їм також стали в пригоді Інтернет ресурси, які вони змогли використати в Пункті безкоштовного доступу до Інтернет нашої бібліотеки.

Обговорення книги Олександра Волкова

«Чарівник Смарагдового міста»

(75 років від дати створення роману)

Упродовж кількох десятиліть улюбленими книгами дітей молодшого шкільного віку залишаються казкові романи Олександра Волкова: «Чарівник Смарагдового міста», «Урфін Джюс і його солдати», «Жовтий туман» та ін. Під час літніх канікул, юні користувачі з захопленням читають його книги. 

22 липня в дитячій бібліотеці-філії №6, на абонементі молодшого відділу з приводу 75-річчя від дати створення роману О.Волкова «Чарівник Смарагдового міста» відбулося обговорення цієї книги.

У повістях-казках відомого дитячого письменника розповідається про дивовижні пригоди дівчинки Еллі та її друзів – Страшила, Хороброго Лева, Залізного Дроворуба в Чарівній країні.

Юні користувачі брали активну участь у обговоренні книги, відповідали на запитання бібліотекаря, розповідали про власні вчинки і історії з життя, навчились у героїв творити добро і вірити, що мрії збуваються.

Чат на паркані

Канікули! Літо – найулюбленіша пора всіх дітей. Чимало хто мріє про відпочинок на морі, дехто вирушить у захоплюючи подорожі до давно омріяних міст або місць. Але якщо залишився вдома завжди можна цікаво провести свій час у бібліотеці.

Бібліотека-філія № 6 для дітей не стоїть осторонь відпочинку та розваг юних читачів. Тут створенні всі умови для відпочинку - хочеш читай, пізнавай; хочеш - просто відпочивай.

23 липня 2014 року в нашій бібліотеці було гамірно, весело та цікаво. Бібліотекарі вперше запровадили нову форму роботи Чат на паркані, де бібліотека та її читачі можуть спілкуватися. Дітям було запропоновано створити паркан, на якому вони прикріплювали свої відповіді на питання тижня. Першим питанням є «Яке місце займає Книга та Комп’ютер у вашому житті?»

Діти з захопленням допомагали бібліотекарю у створені «паркану», а також виникало безліч ідей у подальшому спілкуванні. 

Тому запрошуємо всіх бажаючих до Книжкового дому. Приходьте влітку до бібліотеки, читайте  книжки за власним вибором або за шкільними списками літнього читання та відповідайте на питання бібліотекарів щодо прочитаних книг, а також допоможіть бібліотеці покращити свій імідж.

Мистецькі вихідні в Кам’янці-Подільському

На Гунських криницях 27 липня  розпочалося велике свято Книги для всіх дорослих та дітей нашого міста. Кам’янець-Подільська міська бібліотека-філія №6 для дітей та бібліотека-філія №2 організували справжнє бібліотечне дійство. Акція мала назву «Добрий день читач – я бібліотека!» Бібліотекарі запропонували для всіх бажаючих цілу низку бібліотечних пропозицій та реклами своїх бібліотек. Розпочалося свято флеш-мобом «Бібліо-літо», де дорослі і юні прихильники книги могли познайомитись з запропонованою літературою та завітати до бібліотеки. На сьогоднішній день в бібліотеці можливо знайти інформацію не тільки на паперових носіях, але й за допомогою новітніх технологій.

До заходу філіями були підготовлені книжкові виставки: «Сучасне українське слово» та «Читай сучасне – українською». Цікавою була зустріч з уже знайомою місту молодою письменницею Настею Введенською. Вона вкотре презентувала серію книг про рідне місто кам’янчанам, її книги безпосередньо подаровані дитячій бібліотеці і користуються великим попитом у юних користувачів. Бібліотекарі не залишили поза увагою не одного майбутнього читача і роздали друковану продукцію з рекламою своїх бібліотек. А на завершення задоволені прихильники книги залишили свої відгуки у зошиті відгуків та пропозицій бібліотеки. Свято підійшло до завершення, а дорослі з дітками побажали працівникам бібліотек наснаги в роботі, гарних користувачів і нових та цікавих книг на полицях їхніх бібліотек.

Наші партнери

Яндекс.Метрика