«Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього»

віртуальна подорож по пам’яткам архітектури 

м. Кам’янця – Подільського 

В усіх народів світу існує повір’я, що той, хто забув історію і звичаї своїх батьків, карається людьми та Богом. Він блукає по світі і ніде не може знайти собі притулку, бо загублений для свого народу. Пізнати історію своєї Батьківщини, свого краю та міста, де ти народився і живеш, - справа корисна і потрібна. Без знання свого минулого, без вивчення багатовікового досвіду предків неможливо побудувати міцну Українську державу, примножувати її культурне надбання.

Тому, 27 листопада 2014 р. в бібліотеці-філії № 6 для дітей було проведено віртуальну подорож по пам’яткам архітектури м. Кам’янця – Подільського «Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього» з учнями 2-В та 3-В класу НВК № 8. Метою заходу є виховання патріотизму, поглиблення знань з історії та пам'ятків архітектури міста; популяризація рідного міста; інтерес кам’янчан до історії свого міста, де заворожуюча історична і культурна спадщина, переплетення різних епох і культур забезпечують йому унікальність і велич.

Використовуючи мультимедійну презентацію, діти познайомилися з неповторною архітектурою міста (оборонні споруди міста, Стара фортеця, Замковий міст, костьол св. Петра і Павла, Хрестовоздвиженська церква, Собор Олександра Невського та ін.), яка поєднується з природою; поринуле в історичне минуле, яке приховує безліч таємниць, а також прослухали одну із легенд виникнення міста. А також переглянули книжечки із серії «Пригоди пацючка Міхала» Насті Введенської, які допомагають казковими пригодами помандрувати по нашому місту.

Під час подорожі, особливу увагу приділялось дітям, які переїхали з Криму та Донецької, Луганської, Дніпропетровської областей, адже їм ще важко звикнути до нового місця перебування.

Сподіваюсь, віртуальна мандрівка спонукає маленьких патріотів не лише відвідати Стару фортецю, а й глибше познайомитись з історією нашого міста.

Наші партнери

Яндекс.Метрика