Зустріч з учасником бойових дій

«Чужиною забрані долі»

        15 лютого 2014 року Україна відмітить 25 років закінчення бойових дій в республіці Афганістан.

Афганська війна тривала 10 років. І через неї пройшли майже 700 тисяч чоловік. І серед них – більше 160 тисяч – українці. Звання Героя Радянського Союзу було присвоєно 72 військовослужбовцям, з них – 12 українцям. 15 тисяч солдат загинуло у цій війні, 35 тисяч було поранено, багато потрапило у полон або пропали безвісти.

         13 лютого в бібліотеці – філії №6 учні 9- А класу НВК№8 зібралися на зустріч «Чужиною забрані долі» з учасником бойових дій в Афганістані підполковником запасу Кудрею Володимиром Миколайовичем, присвяченою воїнам-інтернаціоналістам та вшанувати пам’ять тих, хто поліг на афганській землі. Молоді люди йшли туди не за орденами і медалями, свято вірячи, що виконують свій інтернаціональний обов’язок.

       Володимир Миколайович розповів про історичні події афганської війни, які залишаються живим болем для багатьох колишніх солдатів та офіцерів, що воювали на цій війні.

        Під час розповіді були продемонстровані фотографії та кадри з фільму про Афганістан, звучали пісні на афганську тематику.

        Летять, відлітають у вічність роки, скільки б їх не минуло, не зітруть у народній пам'яті імена воїнів-афганців. Схилимо ж голови перед світлою пам'яттю тих, хто віддав своє життя, увійшовши у безсмертя.

     Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів.

 

Наші партнери

Яндекс.Метрика