«Україна від подиху століть до сьогодення»

мандрівка

 

В історії українського народу є події, які мають надзвичайне значення, вони не втратили своєї актуальності і по сьогоднішній день. Однією з таких подій є проголошення Акту Соборності України 22 січня 1919 року, другою — здобуття незалежності 1991 року.

Після краху радянської імперії Україна стає вільною. Але лише 24 серпня 1991 року вона святкувала свою незалежність. День незалежності України — державне свято України, що відзначається щорічно 24 серпня на честь прийняття Верховною радою УРСР «Акта проголошення незалежності України», що прийнято вважати датою утворення держави Україна в сучасному вигляді.

Сьогодні над небом нашої землі сяє сонце, задивляються в чисте небо сині очі річок та озер. Родюча на зерно і таланти українська земля даватиме й інших синів та дочок, які продовжуватимуть робити все, щоб зміцнювати добробут нашої Батьківщини, щоб ніхто не зміг подолати її.

21 серпня в бібліотеці-філії №6 для дітей з учнями 5-7 класів була проведена мандрівка «Україна від подиху століть до сьогодення», метою якого було виховування патріотичних почуттів у дітей до своєї країни, символів України: прапора, герба та гімну, хлібу на вишитому рушникові.

«Великий митець»

(до 120-річчя від дня народження О. Довженка)

презентація слайд-шоу

10 вересня 2014 року виповнюється 120 років від дня народження всесвітньовідомого кінорежисера Олександра Петровича Довженка – людини, яка прийшла у світ з красивого роду і впродовж свого недовгого земного життя захоплювалась усім красивим і про це поетично розповідала у своїх творіннях.

Таких людей не буває багато, і про них не хочеться говорити у минулому часі. Митець безмежно любив Україну, свою рідну землю.

«Він не міг бути собою без України, бо це не тільки батьківська земля, а і джерело натхнення у його творчості. Майже все створене і написане ним, – це українське або через призму долі України», – пригадувала дружина кінорежисера Юлія Солнцева.

       Тому, 28 серпня, користувачі бібліотеки – філії №6 для дітей у пункті безкоштовного доступу до мережі Інтернет мали змогу оглянути презентації з життєвого та творчого доробку геніального майстра, великого романтика й поета. Щоразу неодмінно навертаєшся до думки: де ж витоки того світу краси і гармонії, що таким чистим світлом, мудрим і невмирущим, постає зі сторінок його творів? Що ж саме могло запасти в душу і підкорити серця цивілізованого світу, коли роботи митця визнавалися неперевершеними? Висновки можуть бути надзвичайно простими. Та й підказку на них дає сам О. Довженко. Віддана й щира любов до своєї землі, своєї батьківщини, свого роду й народу, добре, чуйне, мудре ставлення до всього живого — ось ті орієнтири, що виводять на правильну відповідь, пояснюючи невмирущість і одвічну магію його творчості.

Наші партнери

Яндекс.Метрика