"Національна символіка України"

урок державності

22 січня - День Соборності і Свободи України.

   Державна символіка уособлює державний суверенітет України. Образи Державного Прапора, Державного Герба та Державного Гімну символізують українську державність і конституційні цінності України, традиції та культуру українського народу. Вони є основою історичної свідомості українців, процесів українського державотворення.

      21 січня 2014 року в бібліотеці-філії №6 для дітей пройшов урок державності «Національна символіка України», присвячений до Дня Соборності України.

Основною метою заходу було за допомогою книги виховувати в дітей повагу до державних символів України (герб, прапор, гімн), прививати любов до своєї держави, ростити гідних юних патріотів незалежної України, свідомих, вихованих особистостей.

   Захід був проведений спільно з класним керівником СЗОШ №5, 4-А класу Оленою Віталіївною Арбузовою .

Державним Гімном України «Ще не вмерла Україна» було розпочато захід, коли діти співали, покладаючи руку на серце, разом з класним керівником та бібліотекарем. Після виконання гімну юні користувачі активно залучились до обговорення національних святинь, цитували напам’ять вірші про герб, прапор та гімн України, відповідали на запитання вікторини: «Що ти дізнався цікавого та нового про національні символи нашої держави?» Особливо талановитими знавцями національної символіки виявились Закордонець Олександр, Кукурудза Максим, Машура Христина, Стефанюк Марія, Сторожук Ігор. Окремі знавці, такі як Біньковський Богдан, Зелінська Вікторія, Мазур Олександр, Маканик Ольга та Откідич Ліза представили власні малюнки відповідної тематики.

До заходу була підготовлена книжкова виставка «Дорога нам усім Україна», де окремо виділена поличка «Національна символіка» та складений рекомендаційний список літератури «Символи нашої держави».

   Усвідомлення юних особистостей як справжніх патріотів своєї держави, справжніх знавців державних символів України, спонукало до завершення уроку та підведення підсумків.

 

Наші партнери

Яндекс.Метрика