Обласний конкурс “Лідер читання”

Ось і завершився Обласний конкурс “Лідер читання”, який пройшов в рамках Всеукраїнського конкурсу за ініціативи Національної бібліотеки України для дітей та сприяння Міністерства культури України, Української асоціації працівників бібліотек для дітей, Національної секції Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги IBBY.

Основною метою конкурсу є підвищення інтелектуального рівня і культурної компетентності дітей шляхом заохочення їх до систематичного читання та проведення змістовного дозвілля, популяризація найкращих надбань української і світової літератури, пошук нових, дієвих та гармонійних форм виховання підростаючого покоління.

Сьогодні 11 вересня відбувся підсумковий етап обласний конкурс “Лідер читання” переможцем став читач бібліотеки-філії № 6 для дітей, учень 7 класу приватної СЗОШ І-ІІІ ступенів "НОВА ШКОЛА" Тимур Касапчук. Щоб досягти такого успіху, йому потрібно було долучитися до програми підтримки читання у літній період, яка проводиться в бібліотеках щорічно. Її учасники мають: читати книги; проявляти свою творчість, креативне мислення; брати участь у різноманітних заходах, волонтерських та піар-акціях в бібліотеці; бути готовими відповісти на запитання вікторин, тестів, виконати конкурсні завдання.

Змагаючись з іншими учасниками Хмельниччини, Тимур отримав найвищі бали та заслужив почесне звання «Переможець підсумкового обласного етапу «Лідер читання». Переможець обласного етапу конкурсу візьме участь у підведенні підсумків Всеукраїнського конкурсу, який проходитиме на базі Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки у вересні цього року.

 

Обласний конкурс читців імені Леоніда Глібова

24 березня відбувся обласний конкурс читців імені Леоніда Глібова в смт. Чорний острів Хмельницького району. Юна читачка нашої бібліотеки, учениця 5 класу ЗОШ-інтернату "Славутинка" Олександра Лученко здобула перемогу, зайнявши 2-е місце серед учасників молодшої вікової категорії – від 9 до 12 років.

                                           Вітаємо з перемогою!!!

відеопроект "Пізнай свій край з бібліотекою"

     Відеоробота "Славутинка" читачки бібліотеки-філії № 6 для дітей, учениці 5 класу ЗОШ-інтернату "Славутинка" - Олександри Лученко, була відмічена грамотою Хмельницькою обласною бібліотекою для дітей за активну участь у відеопроекті "Пізнай свій край з бібліотекою". Вручення грамоти завідуючою дитячої бібліотеки Олени Галенко на щотижневій лінійці в ЗОШ-інтернаті "Славутинка".

"Хмельницький піар-офіс"

5-го березня розпочав роботу Хмельницький регіональний піар-офіс сучасних бібліотек. Це проект, реалізація якого стала можливою завдяки перемозі Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи в конкурсі проектів «Регіональні піар-офіси сучасних бібліотек» за фінансової підтримки програми «Бібліоміст» та експертної підтримки громадської організації «Центр Медіареформ». Завдання піар-офісів – регулярна робота з журналістами для донесення до широкої аудиторії інформації про модернізацію бібліотек регіону.

Команда Хмельницького піар-офісу (зліва направо): Вікторія Рогульська, спеціаліст зі зв’язків з ТБ та радіо, Хмельницька обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г. Шевченка; Олена Галенко, спеціаліст із розвитку зв’язків з медіа, бібліотека-філія №6 Кам’янець-Подільської міської ЦБС; Іванна Білик, аналітик, бібліотека-філія села Сутківці Ярмолинецької ЦБС; Тетяна Венгрова, спеціаліст із комунікації зі ЗМІ через соцмережі, бібліотека-філія №11 Хмельницької міської ЦБС; Тамара Козицька, керівник Хмельницького піар-офісу, директор Хмельницької міської ЦБС; Світлана Сінькова, центральна бібліотека Хмельницької міської ЦБС

2-3 липня 2015 року  у Києві відбувся підсумковий семінар для обміну досвідом за проектом регіональних піар-офісів сучасних бібліотек, на якому зібралися керівники та співробітники регіональних бібліотечних піар-офісів.Довгоочікувана


перемога!!!


Хмельницький піар-офіс переміг та став кращим серед сильних конкурентів.

Визначені переможці першого туру сімейного конкурсу “Книга пам’яті мого роду”.

На Хмельниччині завершився перший тур сімейного конкурсу “Книга пам’яті мого роду”. В ньому взяли участь читачі спеціалізованих бібліотек для дітей області – діти двох вікових категорій: 6-11 років та 12-16 років. Учасники конкурсу підготували Книги пам’яті свого роду, в яких вони зуміли розкрили історії про представників родини, які брали участь у Другій світовій війні – на фронті, в тилу, в партизанських загонах, в підпіллі, були вивезені до Німеччини. Матеріали книг діти доповнили копіями листів з фронту, статей з газет, посвідчень до нагород, військових квитків, фотографіями та малюнками.

У номінації “Відеокнига”   (вікова категорія: читачі-учні 6-11 років):

 

1-е місце – Богач Олег, 6 р. “Книга пам’яті мого роду” (читач                  Кам’янець-Подільської міської бібліотеки-філії для дітей №6).

Нагородження переможця Всеукраїнського сімейного конкурсу “Книга пам’яті мого роду” в бібліотеці-філії №6 для дітей в день Святого Миколая.

Наші партнери

Яндекс.Метрика