«Є в пам’яті біль і подяка»

Напередодні визволення міста Кам'янця-Подільського від фашистських загарбників 25 березня у читальному залі бібліотеки користувачі ознайомилися з літературою на тематичній полиці «Є в пам’яті біль і подяка». Діти плели патріотичні браслети та виготовляли аплікації з долоньок «Птах щастя».

Всеукраїнський тиждень дитячого читання - 2022

«НАЦІЯ, яка ЧИТАЄ – НЕПЕРЕМОЖНА!»

23 березня стартував Всеукраїнський тиждень дитячого читання - 2022, який проходить під гаслом «НАЦІЯ, яка ЧИТАЄ – НЕПЕРЕМОЖНА!». 

В нашій бібліотеці він розпочався переглядом лялькової вистави «Язиката Хвеська». Гарним продовженням для юних читачів було розмалювання казкових героїв, де вони проявили свої творчі здібності.

Цікаво та весело 24 березня пройшло заняття «Математичні ігри», яке провела в ігровій формі пані Марія.

«Граємо та навчаємось» - математичний урок з пані Марією 29 березня. Знову весело та цікаво!

Всеукраїнський тиждень дитячої книги продовжується. Тісний зв'язок книги та лялькової вистави. «Коза – Дереза» - цікавий персонаж.

30 березня – всесвітній день олівця, ми радо малюємо! Майстер - клас «Орігамі жабка». Запрошуємо до бібліотеки!

Літературний вікенд «Подорож до Середзем'я». Мандрівка у світ, створений Дж. Толкієном 85 років тому у книзі «Гобіт». Дякуємо волонтерці Анастасії за чудовий майстер - клас «Свічка з кольорової вощини», наповнений пахучими травами, арома-маслами та гарними думками.

31 березня юні читачі перевіряли свою здібності «Я думаю як Шерлок Голмс». Під час заходу перевіряли уважність, тренували пам'ять та розвивали логічне мислення.

Всесвітній день поезії

Всесвітній день поезії – свято, яке відзначається щороку 21 березня. До нашої дитячої бібліотеки завітали читачі та гості нашого міста, які мали можливість не тільки слухати поезії, а й цитувати напам'ять улюблені вірші. Також діти з задоволенням провели свій вільний час у бібліотеці: граючись, малюючи та розвиваючись.

«Граємось, малюємо, майструємо»

Бібліотека-філія №7  та  бібліотека-філія №6 для дітей Кам'янець-Подільської МЦБС спільно з майстернею кераміки продовжує роботу з дітьми, які стали вимушеними переселенцями. 

Разом переможемо!

«Граємось, малюємо, майструємо». Бібліотекарі міста об'єднались разом із аніматорами, художниками та займаються з дітьми переселенців.

Літературна подорож

«Рідна мова – життя духовного основа»

Міжнародний День рідної мови (International Mother Language Day) – подія, яку відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року, проголошений Генеральною конференцією ЮНЕСКО 17 листопада 1999 року. 

Бібліотека-філія № 6 для дітей пропонує для користувачів молодшого шкільного віку презентацію: літературну подорож «Рідна мова – життя духовного основа». Діти ознайомляться з історією свята української мови, юним користувачам запропоновані завдання про цікаві факти української мови, також вони пригадають вислови відомих людей про українську мову, відгадуватимуть загадки, продовжать прислів’я та приказки. Цінність рідної мови передається батьками з покоління в покоління, тому справжнім обов’язком є спілкуватись рідною мовою батьків і прадідів, берегти її та цінувати, тому що стан рідної мови залежить від кожного з нас.

LIKE-вечірка «Гаррі Поттер і всі, всі, всі…»

Всесвітню ніч Гаррі Поттера започаткувало британське видавництво Bloomsbury, яке першим видало книгу Джоан Роулінг. Бібліотека-філія № 6 запрошує на LIKE-вечірку «Гаррі Поттер і всі, всі, всі…». Приєднуйтеся до нашого спілкування, малювання, чаювання! І звичайно – до читання магічних книг, що розповідають про пригоди Гаррі Поттера.

Спогад «Вони тримали за нас небо»

       День Героїв Небесної Сотні – пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Запрошуємо приєднатися до спогаду «Вони тримали за нас небо». Згадати ті буремні, складні часи Революції Гідності, які стали наймасштабнішим протестом у новітній історії України, боротьбою українських громадян за свої права і демократичний європейський вибір. Вшанувати пам’ять хвилиною мовчання.

Виставка-подорож «Країна читайликів»

У бібліотеці-філії № 6 для дітей створена виставка-подорож «Країна читайликів» для користувачів дошкільного та молодшого шкільного віку, на якій представлені сучасні нові книги, отримані

в рамках Державної програми поповнення бібліотечних фондів.

Інформ-тайм «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Інтернет є величезним джерелом інформації для всіх, в тому числі і для дітей. 8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». 

Саме з проблемами, що створюють реальну небезпеку юним користувачам ознайомить інформ-тайм «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність».

Книжкова виставка «У пошуках цікавих знань»

                З 25 с ічня на абонементі для учнів 5-9 класів дієва виставка «У пошуках цікавих знань».

Виставка складається з таких розділів:

«Техніка навколо нас»,

«Світ твоїх захоплень»,

«Шляхи населення України»,

«Моє місто – Кам’янець-Подільський»,

«Справжня краса мистецтва»,

«Толерантність – шлях до згоди». 

Дані книги будуть актуальними в навчальному процесі та при отриманні додаткової енциклопедичної інформації для саморозвитку.

Віртуальна година державності «В єднанні сила України»

День Собо́рності України — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначають з 1999 року. 

Бібліотека-філія №6 для дітей пропонує для користувачів  презентацію до Дня Соборності України - годину державності «В єднанні сила України».

Виставка-порада «Модне читання»

17 січня на абонементі для учнів 5-9 класів презентована виставка-порада «Модне читання», на якій пропонуються найкращі книжки для підлітків 12-16 років. Це сучасні і класичні твори відомих зарубіжних та українських письменників. Ці видання стали бестселерами, деякі з них екранізували, але – що найголовніше – їх справді читають підлітки!

Віртуальний історичний екскурс «Державний Гімн України: історія створення»

Поряд із прапором, гербом, державною мовою, столицею, грошовою одиницею, наявністю власного війська, Конституції стоїть ще одна ознака – і це державний гімн. У перекладі з грецької мови гімн означає «урочиста пісня». Як відомо, пісня – душа народу, а національний гімн – найвищий вияв його волелюбних прагнень, духовно-патріотичних устремлінь. 

30 років тому – 15 січня 1992 р. Верховною Радою України була затверджена музична редакція Державного гімну, що знайшло своє відображення у Конституції України. Національним символом стала пісня на музику Михайла Вербицького та слова Павла Чубинського.

Літературна презентація «Літературний спадок М.Мачківського»

Микола Мачківський є цілою віхою в літературному житті Хмельниччини та достойний високої відзнаки свого таланту, що знайшов відклик у серцях читачів, душі яких торкнулося мистецтво слова. 10 січня, до 80-річчя від дня народження Миколи Антоновича пропонуємо Вашому перегляду літературну презентацію «Літературний спадок Миколи Мачківського».

«Різдвяні турніри з шахів та шашок»

В бібліотеці-філії № 6 для дітей відбулися «Різдвяні турніри з шахів та шашок» серед дітей до 10 років. Змагання тривали тиждень. Впевнену перемогу здобув чемпіон області з шахів і шашок - Тімур Кліменко. Вітаємо переможця, а також всіх дітей, які зайняли призові місця та приймали участь.

Майстер-клас «Різдвяні прикраси»

Різдвяні свята – одні з найсвітліших, найулюбленіших в Україні. Ці дні покликані об’єднати усіх людей, відродити традиції, зробити кожного з нас трішечки кращими. 5 січня в бібліотеці для користувачів відбувся різдвяний майстер-клас «Різдвяні прикраси» з виготовлення святкового підсвічника. Творча атмосфера та креативні ідеї дали можливість виготовити приємне доповнення до інтер’єру святкового столу. Нехай Різдвяне світло осяє кожну домівку.

Наші партнери